گلدان های چوبی

گلدان چوبی حس زیبای طبیعت را به خانه های شما منتقل می کند و دیدن خلوص رگه های چوب روی بدنه این گلدان ها بسیار لذت بخش است. رنگ تیره و یا روشن چوب وقتی در کنار سبز روشن گیاهان قرار می گیرد ، زیبایی چشم نوازی را خلق می کند. گلدان های چوبی شاید در نگاه اول وسیله ای کاربردی و مهم نباشند اما وقتی در اتاق خواب ، سالن نشیمن ، راهرو ، آشپزخانه و یا هر قسمت دیگری از خانه شما قرار بگیرند به شما نشان خواهند داد که جای آن ها در خانه شما چه قدر خالی بوده است.

این گلدان ها حس گرمی را به خانه شما منتقل می کنند و باعث می شوند که فضای داخلی خانه صمیمی تر و البته شیک تر شود. این گلدان ها در اشکال هندسی مختلفی در بازار عرضه می شوند و نسبت به بقیه گلدان ها تنوع بیشتری دارند. پس بهتر است هرچه سریع تر این گلدان ها را خریداری و دکوراسیون داخلی خانه خود را با آن ها جذاب تر کنید.

گلدان چوبی

انواع گلدان چوبی

گلدان چوبی دیواری :

این مدل از گلدان های چوبی تنوع بسیار زیادی دارند و استفاده از آن ها دیوارهای خانه شما را زیباتر می کند. گلدان های چوبی دیواری اکثراً توسط میخ از پشت به دیوار وصل و یا توسط یک طناب از دیوار آویزان می شوند.

گل های کوچک و مینیاتوری جذابیت این گلدان ها را چند برابر می کند. می توانید برای جذاب تر شدن فضای دیوار های خانه از چند گلدان چوبی متنوع برای یک دیوار استفاده کنید و یا اگر از یک نوع می گیرید، سعی کنید سایزهای مختلف خریداری و روی دیوارها از کوچک به بزرگ نصب کنید تا حالت پلکانی بگیرد. شما به راحتی می توانید دیوار های خانه، محل کار، کافه و رستوران و … خود را با استفاده از گلدان های چوبی دیواری مدرن و لوکس نشان دهید.

گلدان چوبی به صورت آویز :

این مدل از گلدان چوبی با طناب از سقف آویزان می شود. تنوع رنگ و مدل این گلدان ها بسیار زیاد است. توصیه می شود این گلدان ها را در جاهای پر رفت و آمد از سقف آویزان نکنید. کنج خانه ها بهترین مکان برای نصب و قرار دادن این گلدان ها است.

گلدان های چوبی رومیزی :

گلدان های چوبی وقتی روی میز هم قرار می گیرند؛ جذابیت زیادی را ایجاد می کنند. از این گلدان ها می توانید برای روی میز دفتر کار، اپن آشپزخانه، میز توالت، دکوراسیون سرویس بهداشتی و … استفاده کنید. گلی که برای این گلدان ها انتخاب می کنید هم بستگی به فضای قرار گرفتن گلدان دارد.

گلدان چوبی رومیزی

فلاور باکس های چوبی :

این مدل از گلدان ها عموماً نسبت به گلدان های معمولی کمی بزرگ تر هستند و برای جداسازی فضای بین دو محیط مورد استفاده قرار می گیرند. بیشتر کاربری فلاور باکس ها برای محیط های روباز است. اکثر فلاور باکس ها به وسیله چوب های طویل که به صورت عرضی در کنار هم قرار می گیرند ، ساخته می شوند. پیشنهاد می شود برای فلاور باکس ها از گل های نسبتاً بزرگ که با محیط بیرونی سازگاری دارند استفاده کنید.

گلدان چوبی فانتزی :

طراحی و ساخت این گلدان ها با گلدان های معمولی فرق های زیادی دارد. این گلدان ها در اشکالی متنوع ساخته می شود. یکی از معروف ترین مدل های گلدان چوبی فانتزی ، مدل تنه درخت است. این مدل به این شکل ساخته می شود که تنه درخت را روی یک زمین صاف قرار می دهیم تا ثابت بایستد. سپس قسمت بالای تنه درخت را برش زده و توی بدنه را خالی می کنیم. در آخر هم توی تنه درخت را با خاک پر می کنیم و گل های خود را درون آن می گذاریم.

 

گلدان چوبی فانتزی