ساعت های رومیزی چوبی روستیک

ساعت رومیزی چوبی از پرکاربرد ترین ، تاثیرگذار ترین و البته مهم ترین وسایل دکوراسیون داخلی خانه ها محسوب می شوند. از این ساعت ها می شود روی شومینه ، میز توالت ، کمد ، کنار تخت ، کتابخانه و … استفاده کرد.

در گذشته ساعت های رومیزی در مدل های ساده ای طراحی می شدند و خیلی به ظاهر آنها توجهی نمی شد. اما امروزه این ساعت ها جزو وسایل تزئینی محسوب می شوند و در مدل ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند. این ساعت ها فقط مخصوص خانه ها نیستند و شما می توانید در محل کار خود هم از آنها استفاده کنید و باعث جذابیت بیشتر محل کار خود شوید.

از آنجایی که به ساعت بیشتر از بقیه وسایل نگاه می شود ، جنس چوبی آن باعث گرم تر شدن فضای خانه می شود. در هنگام خرید ساعت رومیزی چوبی باید حساسیت ویژه ای خرج کنید چرا که این ساعت ها در طراحی خانه شما بسیار تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال اگر ساعت درستی را برای خانه خود انتخاب نکنید ممکن است تمام هارمونی خانه شما به خاطر آن به هم بریزد.

 

ساعت رومیزی چوبی روستیک

انواع ساعت های رومیزی چوبی

مدرن :

درسبک مدرن ساختار اصلی ساعت به هم می ریزد و طرح های متنوعی تولید می شود. در بعضی از این ساعت ها اعداد حذف می شوند و عقربه ها به صورت بی هدف زمان را نشان می دهند. در این گونه شما باید بر اساس زاویه عقربه ها زمان را تشخیص دهید.

سنتی :

حضور منبت کاری و یا مشبک کاری در طراحی ساعت رومیزی چوبی باعث به وجود آمدن سبک سنتی در این گونه ساعت ها می شود. این ساعت ها بسیار جذاب هستند و مخاطب خاص خود را دارند.

کلاسیک :

چوب های ام دی اف و یا چوب های چند لایه پرس شده در ساخت این گونه از ساعت رومیزی چوبی کاربردی ندارد و به جای آنها از چوب طبیعی خصوصا چوب روس استفاده می کنند. دیدن بافت طبیعی و رگه های چوب در این ساعت ها جذابیت آنها را چندین برابر می کند. در بعضی از این ساعت ها ، پاندول هم وجود دارد و حرکت آن زیبایی ساعت را بیشتر می کند.

فانتزی:

برای ساخت این گونه از ساعت ها غالبا از چوب ام در اف استفاده می کنند. ساعت های فانتزی هم مثل حالت مدرن از سبک نورمال ساعت خارج شده اند و به جای آنکه هدف اصلی خود یعنی نشان دادن زمان را دنبال کنند به دنبال به رخ کشیدن جذابیت ظاهری خود هستند.

ساعت های رومیزی چوبی در مکان های مختلف

اتاق خواب :

بهتر است ساعت رومیزی چوبی اتاق خواب خود را از بین مدل های سبک کلاسیک انتخاب کنید. فراموش نکنید که کار اصلی هر ساعتی نشان دادن زمان است. ساعت های مدرن و فانتزی با این که ظاهر زیبایی دارند اما اهمیت کمی به وظیفه اصلی خود یعنی همان نشان دادن زمان داده اند.

وقتی از خواب ، بیدار می شوید و ذهن شما هنوز به حالت معمولی خود بر نگشته است، ساعت های مدرن و فانتزی باعث سردرگمی شما می شوند.
ساعت های رومیزی کلاسیک هم شما را از این سردرگمی نجات می دهند و هم ظاهر زیبایی دارند.

محل کار :

اصولا زمان در نظم محل کار از اهمیت بالایی برخوردار است. ساعت های رومیزی چوبی فانتزی اصلا برای محیط کار توصیه نمی شوند. ساعت های کلاسیک و مدرن جذابیت بیشتری را به محل کار شما هدیه می دهند.

پذیرایی خانه :

اگر پذیرایی خانه شما شومینه دارد ساعت کلاسیک روی آن جذابیت زیادی را به وجود می آورد. البته قابل ذکر است که مدل ساعت رومیزی چوبی پذیرایی خانه باید با مدل دکوراسیون داخلی خانه همخوانی داشته باشد. مثلا اگر در قسمت پذیرایی خانه شما مبل های راحتی وجود دارد ساعت های مدرن و فانتزی را انتخاب کنید اما اگر سرویس مبلمان شما سلطنتی است به سراغ سبک کلاسیک بروید.

 

ساعت رومیزی چوبی روستیک

 

 

گروه بازرگانی جام دارای محصولاتی نظیر ساعت رومیزی چوبی ، میز تلویزیون، میز ناهارخوری، میز جلو مبلی و غیره می باشد.