وبلاگ

چمن مصنوعی چیست؟

چمن مصنوعی
چمن مصنوعی چیست؟

 

چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی با توجه به روند رو به افزایش جمعیت و توسعه مناطق شهری ایجاد فضاهای تفریحی و ورزشی بسیار بیشتر مورد نیاز است.

چمن مصنوعی با داشتن رنگ سبز، باعث ایجاد احساس آرامش در افراد می‌شود و جزو انتخاب‌های همیشگی طراحان برای فضای سبز می‌باشد.

چمن مصنوعی نوعی کفپوش است که نسبت به چمن طبیعی استقامت و دوام بیشتری دارد. در شهرهای سرد که سرما باعث عدم رشد چمن می‌شود و یا در شهرهایی که گرمای بیش از حد باعث از بین رفتن چمن معمولی می‌شود، این محصول بسیار مناسب عمل می‌کند.

چمن مصنوعی از الیاف مصنوعی ساخته شده است که طول عمر آنها تا 25 سال می باشد. برخی ممکن است فکر کنند که چمن مصنوعی بیش از حد مصنوعی به نظر می رسد ، اما در حال حاضر شما به هنگام خرید چمن مصنوعی با تنوع بسیار بالای چمن های مصنوعی مواجه هستید که بسیاری از آنها طبیعی جلوه می کنند.

چمن مصنوعی از لحاظ نوع مواد، ارتفاع الیاف و رنگ متفاوت است. الیاف چمن مصنوعی از سه ما

چمن مصنوعی
چمن مصنوعی چیست؟

انواع چمن مصنوعی

ده مختلف پلی پروپیلن، پلی اتیلن و نایلون ساخته شده است. چمن مصنوعی نیز در اندازه های مختلف موجود است که منظور ارتفاع الیاف چمن مصنوعی یا همان نخ ها و ساقه های چمن می باشد.

چگونگی استفاده از چمن مصنوعی یا کاربری آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید چمن مصنوعی را برای حیاط خانه، باغ، ویلا و یا نگهداری حیوانات استفاده نمایید. یکی از رایج ترین کاربری ها استفاده از چمن مصنوعی در حیاط خانه، تراس، بالکن و یا ویلا ها می باشد که بهترین انتخاب مدل چمن مصنوعی با ارتفاع متوسط (25 تا 35 میلیمتر) و جنس الیاف پلی اتیلن می باشد. رنگ سبز الیاف ایستاده و همچنین قهوه ایی برای فیلرها می تواند چمن مصنوعی شما را طبیعی جلوه دهد.

مزایای نصب چمن مصنوعی فراوان است. بر خلاف چمن طبیعی، چمن مصنوعی نیاز به نگهداری زیادی ندارد. تنها پاک کردن گرد و غبار و نظافت های گاهانه برای چمن مصنوعی کافی است.

اما یکی از مهمترین مزایای چمن مصنوعی، عدم نیاز به آبیاری آن می باشد. استفاده از چمن مصنوعی در کشوری مانند ایران که در خشکسالی به سر می برد می تواند علاوه بر حفظ منابع آبی کشور به سبز بودن فضای زندگیمان کمک کند.

چمن مصنوعی
چمن مصنوعی چیست؟

اگر به دنبال چمن مصنوعی مناسب برای حیاط منزل تان هستید، می بینید که گزینه های متنوعی برای انتخاب دارید که بسته به سلیقه ی شما و کاربرد تان، می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب کنید. پیشنهاد می کنم  به صفحه چمن مصنوعی پاییزه و چمن مصنوعی بهاره سری بزنید و نمونه کار های گروه بازرگانی جام را ببینید.

چمن مصنوعی
چمن مصنوعی چیست؟

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *