[product_category per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”” order=”” category=”%d9%85%db%8c%d8%b2-%d8%aa%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d9%86″]

میز تلویزیون چوبی روستیک

با پیشرفت تکنولوژی و ساخته شدن تلوزیون های ال سی دی و ال ای دی ، میز تلویزیون یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین وسایل دکوراسیون داخلی خانه ها محسوب می شود. امروزه میز تلویزیون در مدل های مختلف و با متریال های متنوعی ساخته می شوند. میزهای شیشه ای ، فلزی و چوبی بخش عمده از این تنوع را شامل می شوند، که البته در این بین میزهای چوبی از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

میزهای چوبی نسبت به بقیه میزها قدیمی تر هستند.
اما از آنجایی که جنس چوب باعث جذابیت دکوراسیون داخلی خانه ها می شود تا الآن ارزش و اهمیت آنها کاهش نیافته است. این گونه از میز تلویزیون حس طبیعت را به خانه های شما هدیه می دهند و باعث گرم تر شدن فضای خانه شما می شوند.

انواع میز تلویزیون چوبی

مدرن :

در سبک مدرن فلز هم همراه چوب در ساخت این میزها به کار می رود. تلفیق سردی فلز با گرمی چوب باعث جذابیت زیاد و صمیمیت در دکوراسیون داخلی منزل شما می شود. میز تلویزیون های مدرن فضای داخل خانه را آرامش بخش تر و راحت تر نشان می دهند.
اگر از سرویس مبلمان راحتی در خانه خود استفاده کرده اید این میزها می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

تنوع بالای میز تلویزیون های مدرن چوبی باعث شده تا در مصارف خانگی محبوبیت زیادی پیدا کنند. یکی از محبوب ترین این مدل میزها سبک روستیک است .
استفاده ازاین سبک و در نتیجه آن نامتقارن بودن میز تلویزیون باعث شده است که امروزه این سبک از میزها به پر فروش ترین ها تبدیل شوند.

سنتی:

وجود منبت کاری و یا مشبک کاری و در نهایت تلفیق شیشه و چوب باعث به وجود آمدن سبک سنتی در میزهای تلویزیون می شود. اگر دکوراسیون داخلی منزل شما سبک سنتی را دنبال می کند این میزهای جذاب می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

کلاسیک:

میز تلویزیون پایه دار

سبک کلاسیک باعث شیک تر شدن دکوراسیون فضای داخلی خانه شما می شود. اگر از مبلمان سلطنتی در خانه خود استفاده می کنید میز تلویزیون کلاسیک گزینه مناسبی برای شما محسوب و باعث ایجاد هارمونی بین وسایل منزل شما می شود.

جنس میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون های چوبی در گذشته بیشتر از جنس چوب های ام در اف و یا چوب های چند لایه پرس شده ساخته می شدند اما امروزه این طرح ها دیگر طرفداران زیادی ندارد. چرا که دیدن و لمس کردن بافت و رگه های چوبی لذت و جذابیتی دو چندان دارد.

امروزه برای ساخت میز تلویزیون ها بیشتر از چوب راش ، گردو ، بلوط و افرا استفاده می کنند؛ چرا که هم باعث القای حس طبیعی بودن چوب و در نتیجه آن زیبایی ظاهری می شوند و هم مقاومت بیشتری نسبت به بقیه چوب ها دارند.
البته در قسمت پشتی میزهای تلویزیون عموما یک صفحه سفید از جنس ام دی اف هم وجود دارد تا سیم های تلویزیون دیده نشوند.

رنگ میز تلویزیون چوبی

امروزه این نوع از میز های چوبی در رنگ ها و تنوع های مختلفی تولید می شوند که دست شما را در خرید و ست کردن این محصول با دیگر وسایل خانه شما باز گذاشته اند. رنگ این محصول باعث عدم رطوبت و نفوذ ناپذیری در مقابل آب می شود.

البته این مطلب به منظور ضد آب بودن این میزها نیست. درمیزهای مرغوبی که در بازار عرضه می شود رنگ های استانداردی وجود دارد که در مقابل نور واشعه یو وی خورشید مقاوم هستند ، این گونه از میزها به مرور زمان تغییر رنگ نمی دهند. برای انتخاب رنگ میز تلویزیون حتما به دیگر وسایل چوبی خانه خود توجه کنید.

چند نکته درباره نگهداری از میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون مدرن

  1. برای تمیز کردن این میزها بهتر است از دستمال های نرم و نمدار استفاده کنید. اگر جرم بیشتری روی این میزها وجود داشت می توانید با حل کردن کمی سرکه در آب به سراغ این جرم ها بروید.
  2. سفید کنندهای صنعتی به دلیل داشتن آمونیاک بافت چوب را از بین می برند پس هرگز از این محصولات برای تمیز کردن میز خود استفاده نکنید.
  3. گاهی اوقات در هنگام جابه جایی تلویزیون خراش هایی روی سطح میز به وجود می آید.
    برای از بین بردن خراش های سطحی که روی این میزها به وجود آمده است می توانید از پارافین های رنگی موجود در بازار استفاده کنید. پارافینی را بگیرید که رنگ آن با رنگ میز تلویزیون شما یکی باشد.

 

گروه بازرگانی جام دارای محصولاتی نظیر میز تلویزیون، میز ناهارخوری، میز جلو مبلی و غیره می باشد.