[product_category per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”” order=”” category=”%d9%85%db%8c%d8%b2-%d8%b9%d8%b3%d9%84%db%8c”]

میز عسلی چوبی روستیک

 

میز عسلی روستیک

 

امروزه میز عسلی طرفدار بسیاری دارد و با تنوع و رنگ بندی های متنوعی به بازار عرضه می شود.
ارتفاع این میز ها نسبت به میزهای کار و یا میزهای ناهارخوری کوتاه تر است.
میزهای عسلی به نسبت میز جلوی مبلی اندازه کوچکتری دارند و در بعضی موارد با میز جلو مبلی ست می شوند اما در بعضی دیگر نسبت به میز جلو مبلی متفاوت هستند.

برای ساخت میز های عسلی عموما از متریال های مختلفی استفاده می شود.
در بین میز های عسلی شیشه ای ، فلزی ، سرامیکی و … میزهای چوبی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.
چرا که باعث گرم تر شدن فضا می‌شوند و آرامش خاصی به محیط می‌بخشند.
میزهای عسلی چوبی در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید و در بازار عرضه می شوند که دست شما را در خرید این محصولات باز می‌گذارند.

اگر در خانه شما سرویس مبلمان چوبی و یا وسایل چوبی دیگر وجود دارد انتخاب این میزها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
شاید در نگاه اول این میزها به خاطر کوچک بودن این میزها به چشم نیاید اما آنها تاثیر زیادی در دکوراسیون فضای داخلی خانه شما می‌گذارند.

انواع میز عسلی چوبی از لحاظ ابعاد

میزعسلی کوچک

عموما میز عسلی های چوبی در حالت مربعی ، مستیطلی و دایره ای تولید و عرضه می شوند اما نمی شود میزهای مثلثی را نادیده گرفت. اگر به دنبال خرید میز عسلی برای سرویس مبلمان خود هستید ابعاد و اندازه خانه شما در این انتخاب تاثیر گذار است.
عموما میزهای عسلی در دو ثابت و متحرک تولید می شوند. میزهای ثابت معمولا بین دو مبل تک نفره و یا جلوی آن قرار می‌گیرند
و به صورت ثابت همان جا می مانند.
این مدل میزها بیشتر در خانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.
اما میزهای عسلی متحرک به نسبت یکدیگر ارتفاع و اندازه کوچکتری دارند و شما می‌توانید آنها را داخل هم جا دهید تا فضای کمتری را اشغال کنند و فقط در مواقع نیاز به سراغ آنها بروید. این مدل میزها به خاطر آنکه فضای کمتری می گیرند عموما برای خانه های کوچک کاربری دارند.

انواع میز عسلی چوبی از لحاظ مدل

میز عسلی چوبی

کلاسیک: اکثر میزهای عسلی در مدل کلاسیک به صورت مستطیلی ساخته می شوند و متریال سازنده آنها تماما چوب است. این مدل میزها در خانه هایی که سرویس مبلمان سلطنتی دارند کاربری دارد و در کنار مبل های راحتی ظاهر خوبی پیدا نمی کنند.
مدرن: میزهای عسلی مدرن اکثرا در قالب دایره ای و یا مثلثی ساخته می شوند و در متریال سازنده آنها علاوه بر چوب ، فلزهم وجود دارد. ترکیب فلز و چوب آرامش و راحتی خاصی را به فضای خانه شما هدیه می دهد. به همین خاطر در کنار سرویس مبلمان راحتی استفاده از آنها توصیه می شود.

 

سنتی: در میزعسلی های چوبی سنتی ، سبک و هنر منبت کاری و شاید مشبک کاری تاثیر و کاربری زیادی دارند. این میزها را اکثرا با تلفیق چوب و شیشه می سازند و فلز در ساخت آنها استفاده نمی شود. این میزها برای خانه هایی که دکوراسیون سنتی دارند و یا رستوران های سنتی گزینه مناسبی محسوب می شود.

 

جنس میز عسلی چوبی

میز عسلی روستیک

میز عسلی هایی که از چوب راش و یا ام دی اف ساخته می شوند نسبت به بقیه میزها طرفداران بیشتری دارند.
البته لازم به ذکر است که میز عسلی هایی که چوب گردو ، بلوط و افرا دارند هم جزو پر فروش ترین ها هستند. یکی از مزیت های میز عسلی چوبی این است که نسبت به بقیه مدل ها مقاوم تر هستند و دیر تر خراب می شوند. اگر هم پس ازمدتی آسیب ببینند راهی زیادی برای ترمیم آنها وجود دارد که می شود با انجام آن میز خود را نو کنید. طول عمر بالای میز عسلی های چوبی باعث تا مصرف کنندگان خانگی بیشتر به سراغ آنها بروند.

وزن میز عسلی چوبی

وزن در میزهای عسلی از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این میزها عموما درجایی ثابت قرار نمی گیرند و در مواقع نیازبه سراغ آنها می رویم. پس بهتر است میزی را برای خانه خود انتخاب کنید که وزن کمتری نسبت به بقیه میزها داشته باشد. با خرید این میزها می توانید هنگام تغییر دکوراسیون خانه خود راحت تر باشید.

میزهای عسلی درکنار مبل های بی دسته
در نسل جدید میزهای عسلی برای مبل های راحتی بدون دسته ، میزی طراحی شده است که در کنار این مبل ها قرار می گیرد و برای آنها بازو درست می کند. این میزهای چوبی عموما کاربرد زیادی در خانه های مدرن و کوچک دارند چرا که هم جای کمتری میگیرند و جذابیت ظاهری زیادی دارند.