پارکت

_____

محصولات

[product_category per_page=”9″ columns=”9″ orderby=”modified” order=”” category=”%d9%85%d9%88%d9%86%d8%aa%da%a9%d8%b31″]

پارکت مونتکس چیست؟

پارکت مونتکس از مجموعه تولیدات شرکت مونتکس ایران می باشد؛ که زیر نظر استاندارد های وان تولید و برای مصارف مسکونی در بازار عرضه می شود.
شرکت مونتکس محصولات خود را با تکنولوژی های روز اروپا تولید می نماید. ضخامت لمینت مونتکس هشت میل است و با مقاومت ای سی فور ساخته می شود.
به همین خاطر در مقابل ضربه و ساییدگی مقاومت بالایی دارد. مغزی پارکت مونتکس از جنس اچ دی اف است پس در نتیجه دانسیته بالایی دارد . به همین دلیل جدا شدن تیکه های این کفپوش ها از یکدیگر غیر ممکن است .
همچنین به راحتی می شود این کفپوش ها را تمیز کرد و به خاطر کیفیت بالا در مقابل نفوذ آب مقاوم هستند؛ البته این موضوع به معنای ضد آب بودن این محصولات نیست. لمینت مونتکس با توجه به قیمت پایینی که دارند، اما طول عمر نسبتاً بالایی دارند. این محصولات به خاطر قیمت پایین و کیفیت مناسب پیشنهاد خوبی برای مصارف خانگی محسوب می شوند.

مزیت های پارکت مونتکس

اگر همسایه ای که در طبقه پایین آپارتمان شما سکونت دارد پر سر و صدا هستند و یا اگر در زیر آپارتمان شما موتور خانه ای با صدای زیاد وجود دارد؛ اصلا نگران نباشید.
وجود یک لایه فوم در زیر لمینت مونتکس هم باعث نرم شدن سطح این کفپوش ها و هم باعث عایق شدن صدا می شود. این محصولات عایق حرارت هم هستند و دمای متعادلی دارند یعنی سطح آنها نه سرد می شود و نه گرما را از خود انتقال می دهد.
این محصولات ساخته شده از مصنوعات چوبی می باشد و تنوع زیادی در رنگ بندی خود دارند، به همین خاطر دست شما در انتخاب این کفپوش ها بر اساس دکوراسیون فضای داخلی خانه بازتر است. ظاهر زیبای چوب در این کفپوش ها باعث جذابیت بیشتر خانه شما می شود.
این کفپوش ها آنتی باکتریال و البته ضد حشره هستند؛ پس در نتیجه خیال شما از بابت مقاومت این محصولات راحت باشد.

مقاوت در برابر گرد و غبار :

مشکلی که اکثر ما با نسل جدید کفپوش ها داریم این است که؛ در میان درز بین تایل های کفپوش های چوبی گرد و غبار جمع می شود، که هم زیبایی و هم تمیزی خانه را با مشکل رو به رو می کند و هم تمیز کردن آن ها کار سخت و دشواری است.
در محصولات مونتکس تایل های کفپوش ها به صورت فیکس به هم می چسبند و سطح صاف و یکدستی را به وجود می آورند.
این موضوع باعث نفوذ ناپذیری و مقاومت این کفپوش ها در برابر گرد و غبار می شود.

از دیگر ویژگی های پارکت لمینت مونتکس

  1. استحکام زیاد این محصولات باعث شده تا در مقابل ضربه و فشار باری که روی آن ها قرار می گیرد، مقاومت نسبتاً زیادی داشته باشند.
  2. نگران کشیده شدن میزهای سنگین و کنسول های تزئینی خانه خود بر روی این کفپوش ها نباشید چرا که پارکت مونتکس در مقابل با ساییدگی بسیار مقاوم هستند.
  3. با خیال راحت پرده خانه خود را کنار بزنید و از آفتاب صبحگاهی لذت ببرید چرا که این کفپوش ها ضد اشعه هستند و در مقابل نور خورشید و یا اشعه یو وی تغییر رنگ نمی دهند.
  4. شاید برای شما هم عجیب باشد که با توجه به قیمت پایین و مناسب این محصولات بیش از ۹۰ درصد موارد مورد استفاده در ساختار پارکت مونتکس طبیعی است. اما این موضوع از ویژگی های مهم این محصول محسوب می شود.
  5. نسب آسان کفپوش های مونتکس باعث شده تا شما بتوانید هم در وقت و در هزینه صرفه جویی کنید. با توجه به وجود سیستم کلیک در این محصولات شما می توانید خیلی راحت آن ها را در کنار یکدیگر قرار دهید.
  6. طول عمر بالای این محصولات از ویژگی های مهم پارکت مونتکس محصوب می شود، شما می توانید با یک بار خرید این محصول برای مصارف خانگی تا ۱۵ سال از هر کفپوشی بی نیاز باشید و از ظاهر زیبای آن لذت ببرید.
  7. پارکت مونتکس با توجه به داشتن سطحی صاف در برابر لغزندگی و لیز بودن مقاومت زیادی دارند.
  8. اگر در شمال کشور زندگی می کنید و رطوبت هوا شما را برای خرید این محصولات مردد کرده است؛ باید به شما بگوییم که لمینت مونتکس در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد.