لمینت آرتا چیست؟

لمینت آرتا

 

لمینت آرتا

لمینت آرتا
لمینت آرتا

چوب یکی از مصالح ساختمانی طبیعی است زیرا نصب این عنصر در کف خانه منعکس کننده طبیعت در فضا است، به اتاق هویت می بخشد و محیطی آرام را برای شما به ارمغان می آورد.

در همین راستا، گروه صنعتی آرتا طی یک دهه گذشته، با ترکیب طبیعت و صنعت، پارکت لمینت آرتا را تولید کرده است، که رنگها و طرحهای مختلف آنها به شما این امکان را می دهد فضاهای زیبایی از سبک کلاسیک یا به سبک مدرن را برای شما فراهم می کند.

کیفیت و عمر طولانی لمینت آرتا

لمینت آرتا
لمینت آرتا

همه ما می دانیم که دشمن اصلی چوب آب است، به همین دلیل لمینت آرتا سعی کرده تا با استفاده از یک لایه ضد آب پارافین روی کلیک ها و سطح کف لمینت با یک ورق پلاستیکی شفاف، مشکل نفوذ آب به هسته لمینت را از طریق درزها حل کرده است.

همچنین این لایه ها با محافظت از آن در برابر سایش، خراش و آتش، از ورود آب به آن نیز جلوگیری می کند، به این ترتیب کفپوش با کیفیت و بادوامی را با قیمت مناسب به بازار ارائه می دهد.

عایق حرارتی، صوتی و ضد باکتریایی که به راحتی تمیز می شود

لمینت آرتا
لمینت آرتا

شاید جالب باشد که بدانید لمینت های آرتا در طولانی مدت به دلیل کاهش مصرف انرژی به دلیل عایق حرارتی و صوتی و همچنین استفاده از فوم در زیر است.

همچنین از دیگر مزایای لمینت های آرتا می توان به تمیزکردن آسان و خاصیت ضد باکتریایی آن اشاره کرد که نیازی به ساب و واکس نیست و همچنین به دلیل استفاده از رزین در ساختار آن ضد موریانه و سایر آفات است.

مشخصات پارکت لمینت آرتا

لمینت آرتا
لمینت های آرتا

محصولات این شرکت در برابر گرما، آب و صدا عایق بندی شده اند. از دیگر مزایای این محصول توانایی عدم جذب رطوبت و تولید موریانه در مناطق مرطوب و گرمسیری است.

طراحی های متفاوت و زیبای محصولات آرتا وجه تمایز این شرکت از رقبای خارجی و داخلی است.  این شرکت همچنین در زمینه تولید موکت، چمن مصنوعی، نخ و الیاف، کاغذ دیواری،MDF ، HDF و نئوپان فعالیت دارد.

برای خرید کف پارکت آرتا می توانید از طریق وبسایت جام دکو مراجعه کرده و یا با واحد فروش تماس بگیرید.

قیمت پارکت لمینت آرتا

لمینت آرتا
لمینت آرتا

اگر به دنبال محصولات با کیفیت و ارزان برای کفپوش اتاقها و سالن ها هستید، محصولات این برند علاوه بر مشخصات و استانداردهای کیفی، قیمت مناسبی دارند و در قسمت پارکت لمینت های خوب بازار گنجانده شده اند.

دوام و مقاومت

لمینت آرتا
لمینت های آرتا

لمینت آرتا از مواد مقاوم و ضد خراش ساخته شده و دارای یک لایه پوششی است که وظیفه محافظت در برابر ضربه و البته کثیفی را دارد. لمینت های آرتا از کیفیت های بالایی ساخته شده اند که با محصولات مشابه خارجی قابل مقایسه است.

استفاده مجدد

پارکت لمینت آرتا
لمینت های آرتا

می توانید چندین بار کفپوش لمینت آرتا را از کف جدا کرده و آن را در جای دیگری نصب کنید ، اما باید توجه داشته باشید که دفعات استفاده از این محصول بستگی زیادی به مواد و کیفیت کفپوش لمینت خریداری شده دارد.

سبک ها و طرح های مختلف

نصب لمینت آرتا
نصب لمینت های آرتا

 

کفپوش لمینت آرتا در رنگها، طرحها و ضخامت های مختلفی وجود دارد، برای مشاهده کامل این محصولات می توانید به قسمت فروشگاه جام دکو مراجعه کنید.