[product_category per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”” order=”” category=”%d9%85%db%8c%d8%b2-%d8%ac%d9%84%d9%88%d9%85%d8%a8%d9%84%db%8c”]

میز جلو مبلی چوبی روستیک

 

عوامل تاثیر گذار زیادی برای تزئین دکوراسیون داخلی خانه ها وجود دارد که با انتخاب درست آنها می توانیم فضای خانه را دلنشین و شیک تر کرد. میزهای جلو مبلی یکی از مهمترین و تاثیر گذارتین این عوامل هستند. این میزها کامل کننده دیزاین و زیبایی سرویس مبلمان هستند. حتی اگر سرویس مبلمان شما بسیار زیبا و جذاب باشد با انتخاب اشتباه میز جلو مبلی ممکن است ظاهر مبلمان شما جذابیت خود را از دست بدهد.

شرکت جام دکو با بهترین و با تجربه ترین مشاوران در ارتباط است. اگر هنوز کاغذ دیواری خود را انتخاب نکرده اید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

پس در هنگام انتخاب آنها حسابی وقت بگذارید و کمی حوصله خرج کنید. امروزه میزهای جلو مبلی چوبی در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود که دست شما را در هنگام خرید و ست کردن آنها با سایر وسایل خانه باز می گذارد. از بین طرح های سرامیکی ، شیشه ای و حتی فلزی ، میز جلو مبلی چوبی از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

چرا که این میزها حس طبیعت را به خانه های شما القا می کنند و گرمای خاصی را در فضا به وجود می آورند. اگر سرویس مبلمان شما چوبی است و یا وسایل چوبی زیادی در خانه شما وجود دارد بدون هیچ تردیدی به سراغ این میزها بروید.

انواع میز جلو مبلی چوبی از لحاظ ابعاد

 

جلو مبلی

 

اگر مدل های امروزی و مدرن مثل میزهای روستیک را که ابعاد هندسی مشخصی ندارند کنار بگذاریم میزهای جلو مبلی اکثرا در قالب میزهای دایره ای ، مربعی و مستطیلی تولید و در بازار عرضه می شوند. میز جلو مبلی باید با سرویس مبلمان همخوانی داشته باشد و ابعاد و شکل آن براساس مدل مبل انتخاب شود.

اگر سرویس مبلمان شما سلطنتی است میزهای مستطیلی بهترین گزینه برای شما هستند. با انتخاب این میزها هارمونی جذابی بین آنها و سرویس مبلمان شما به وجود می آید. اگر مبل های راحتی در خانه خود استفاده کرده اید میزهای مربعی می تواند گزینه مناسبی محسوب شود. از میزهای دایره ای عموما در کافه ها رستوران ها برای برای مبلمان های خاص استفاده می شود.

البته قابل ذکر است که این گونه از میزها در خانه های بزرگی که چند دست مبلمان دارند و قسمتی از خانه را به یک مبل خاص اختصاص داده اند هم استفاده می شود. اگر خانه شما کوچک است و فضای زیادی ندارد به سراغ میزهای جلو مبلی دایره ای نروید چرا که این میزها فضای نسبتا زیادی را اشغال می کنند.

انواع میز جلو مبلی چوبی از لحاظ مدل

میز جلو مبلی

اکثر میزهای جلو مبلی در سه مدل سنتی ، کلاسیک و مدرن تولید می شوند که هر کدام کاربری مخصوص خودشان را دارند. اگر سرویس مبلمان شما راحتی و یا مدرن است انتخاب میزهای مدرن و یا روستیک که عموما پایه های فلزی و صفحه چوبی دارند پیشنهاد خوبی محسوب می شود. این میزها صمیمیت فضای خانه شما را بیشتر می کنند.

اگر به جای مبل های امروزی به سراغ تخت های سنتی و قدیمی برای خانه خود رفته اید ، میزهای سبک سنتی که غالبا منبت کاری و مشبک کاری در آنها استفاده شده است ، گزینه مناسبی برای شما محسوب میشود. اکثر این گونه از میزها با تلفیق چوب و شیشه ساخته می شوند. برای مبلمان های سلطنتی هم باید به سراغ میزهای کلاسیک بروید که تماما جنس چوبی دارند. در بعضی از این میزها روی پایه ها طرح ها و برش کاری هایی وجود دارد که باعث سلطنتی شدن میز می شود.

جنس میزهای جلو مبلی چوبی

جلو مبلی

 

بر اساس مدل میز و نوع کاربری آن ، برای ساخت میزها از چوب های مختلفی استفاده می کنند. مثلا برای میزهایی که جلوی مبل های راحتی و ال مانند قرار می گیرد از چوب های ام دی اف استفاده می کنند اما در میزهای مقابل مبل های سلطنتی دیگر چوب های ام دی اف کاربردی ندارد چرا که بافت و رگه های چوب این میزها باید دیده شود. برای این گونه ساخت این میزها عموما از چوب راش ، افرا ، بلوط و گردو استفاده می کنند. این میزها به نسبت میزهایی با چوب ام دی اف مقاومت و جذابیت بیشتری دارند.

رنگ میز جلو مبلی چوبی

 

از آنجایی که این میزها برای پذیرایی از مهمان ها و یا صرف غذا و نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرند آسیب پذیرهستند. رنگ آنها باید به گونه ای باشد که چوب را در مقابل رطوبت مقاوم سازد. در هنگام خرید میز جلو مبلی حتما به رنگ سرویس مبلمان خود توجه کنید چرا کوچک ترین تضادی بین آنها هارمونی خانه شما را به هم می ریزد.