[product_category per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”” order=”” category=”%d9%85%db%8c%d8%b2-%d9%86%d8%a7%d9%87%d8%a7%d8%b1-%d8%ae%d9%88%d8%b1%db%8c”]

میز ناهارخوری چوبی روستیک

میز ناهارخوری اصطلاحی است که برای میزهای نسبتا بزرگی که برای صرف غذا استفاده می شود به کار می رود. در اکثر خانه های امروزی به جای پهن کردن سفره روی زمین از میزهای ناهارخوری استفاده می کنند و اعضای
خانواده برای صرف غذا دور آن جمع می شوند. میزهای ناهارخوری عموما در گوشه ای از فضای سالن نشیمن خانه و یا قسمتی از آشپزخانه گذاشته می شوند. اکثر افراد میز ناهار خوری خود را با سرویس مبلمان خانه خریداری می کنند؛ تا با هم همخوانی داشته باشند. در بین این میزها ، میزهای ناهارخوری چوبی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

میزهای ناهار خوری چوبی فضای خانه را گرم تر می کنند و باعث شیک تر شدن دکوراسیون فضای داخلی خانه می شوند.
البته هنگام خرید این میزها پس از ظاهر و زیبایی به استحکام و مقاومت آنها هم توجه زیادی کنید. اگر تنوع طلب بودن از خصوصیات بارز شماست و دائما دکوراسیون داخلی خانه خود را تغییر میدهید حتما به سبکی و وزن میز ناهارخوری چوبی مورد نظر خود توجه کنید، چرا که وزن زیاد این میزها هنگام جابه جایی شما را با مشکلات زیادی روبه رو می کند. در بعضی از میزهای ناهارخوری چوبی از متریال شیشه هم برای ساخت استفاده شده است که زیبایی این میزها را دوچندان می کند فقط توجه داشته باشید که شیشه این میزها در جای خود فیکس شده باشند و باعث بریده شدن دست و یا اتفاقات دیگر نشوند.

انواع میز ناهاخوری چوبی روستیک از لحاظ شکل

میزناهارخوری گرد :

در خانه هایی که فضای محدودی دارند از میزهای ناهار خوری گرد استفاده می کنند تا تعداد نفرات بیشتری بتوانند دور آن بنشینند. از آنجایی که در میزهای ناهارخوری گرد همه افرار دور میز می توانند به راحتی یکدیگر را ببینند و با هم حرف بزنند این گونه از میزها فضای صمیمی و گرم تری را در خانه ها به وجود می آورند.

میزناهار خوری مستطیلی:

ناهارخوری روستیک

میز های مربعی و یا مستطیلی در بین میزهای ناهارخوری چوبی روستیک از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند؛ چرا که می شود به راحتی آنها را در گوشه و کنار خانه گذاشت و فضاهای خالی را با آنها پر کرد.
این میزها نسبت به میزهای گرد رسمی تر و البته مجلسی تر هستند. بر طبق یک قانون نانوشته و قدیمی، بزرگترهای خانواده همیشه در قسمت بالایی و ضلع عرضی این میزهای مستطیلی شکل می نشینند تا اشراف بیشتری به میز و اعضای خانواده داشته باشند. قابل ذکر است که میزهای ناهارخوری بیضی شکل هم در همین دسته قرار می گیرند.

 

انواع میز ناهار خوری چوبی

میز ناهارخوری سلطنتی:

این گونه از میزها عموما گران قیمت هستند اما جلوه خاصی به دکوراسیون فضای داخلی خانه شما می دهند. برای رنگ کردن این میزها بیشتر از رنگ های طلایی و نقره ای استفاده می شود که جذابیت خاصی به خانه شما می بخشد. این گونه از میزها بزرگ و سنگین هستند اگر فضای داخلی خانه شما اجازه می دهد به سراغ این میزها بروید. حتما توجه داشته باشید که این میزها با سبک کلاسیک همخوانی دارند پس اگرسبک دکوراسیون داخلی خانه شما کلاسیک نیست ترجیحا این میزها را خریداری نکنید.

میز ناهارخوری تاشو:

در آپارتمان های امروزی کم بودن فضای داخلی خانه و آشپزخانه باعث شده که جایی برای میز های ناهارخوری وجود نداشته باشد. باید توجه داشت که اکثر خانم ها دوست دارند که فضای داخل آشپزخانه باز باشد. به همین خاطر ما به شما میز ناهارخوری چوبی تاشو را پیشنهاد می کنیم تا هم جای کمتری را بگیرند و هم به دلیل سبک بودن راحت تر قابل حمل باشند.

میزناهارخوری دونفره:

زوج های جوانی که تازه ازدواج کرده اند و خانه های کوچکی دارند و اکثرا غذای خود را در همان فضای آشپزخانه میل می کنند می توانند از میز ناهارخوری دونفره چوبی در فضای آشپزخانه خود استفاده کنند.
میز ناهار خوری چهار، شش و هشت نفره: از آنجایی که امروزه اکثر خانواده ها یک و یا نهایت دو فرزند دارند میز های ناهار خوری چهارنفره بهترین گزینه است. اما میز ناهار خوری شش نفره حالت معمولی و استاندارد میز ناهارخوری محسوب میشوند. میزهای هشت نفره و یا بیشتر هم در خانه هایی استفاده می شود که فضای نسبتا بزرگی دارند و بخش نشیمن آنها از پذیرایی جداست.

جنس میز ناهارخوری چوبی

ناهارخوری روستیک

این میزها انواع مختلفی دارند و در بعضی از آنها حتی از چوب های معمولی مثل ام دی اف هم استفاده می شود. در میان تنوع زیاد جنس چوب این میزها ، میزهایی که از چوب راش ، گردو ، افرا و بلوط ساخته شده اند دوام و مقاومت بیشتری دارند.

 

گروه بازرگانی جام دارای محصولاتی نظیر میز ناهارخوری، میز تلوزیون، میز جلو مبلی و غیره می باشد.