[product_category per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”” order=”” category=”%d9%85%db%8c%d8%b2-%da%a9%d9%86%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3″]

میز کنفرانس چوبی روستیک

اتاق های کنفرانس در شرکت ها و اداره ها محلی برای گفت و گوی کارمندان ویا جلسات کاری هستند. این گونه اتاق ها در شرکت ها و اداره ها از اهمیت بالایی برخورداراند. معمولاً فضای اتاق های کنفرانس را گرم ، صمیمی و البته رسمی طراحی می کنند. یکی از مهم ترین و تاثیرگذار ترین وسایل در طراحی دکوراسیون داخلی این اتاق ها ، میزهای کنفرانس هستند.

کاربرد آن ها :

میز کنفرانس

این میزها همان طور که از اسمشان مشخص است برای جلسات ، گفت و گو ها و کنفرانس های اداری کاربری دارند و در مصارف خانگی مورد استفاده قرار نمی گیرد. در گذشته میزهای کنفرانس خشک و بی روح طراحی می شدند؛ اما امروزه این میزها در طرح ها رنگ های مختلف طراحی و تولید می شوند و شما می توانید بر اساس دکوراسیون شرکت و یا اهداف کسب و کار خود میز کنفرانسی مناسب را انتخاب کنید.

جالب است بدانید که در همه این مدل ها قابلیت نصب تجهیزات صوت و تصویر وجود دارد.در بین مدل های مختلف میزهای کنفرانس ، میزهای چوبی از جذابیت و محبوبیت بیشتری برخوردار هستند؛ چرا که باعث گرم تر شدن فضای اتاق های کنفرانس می شوند.

میزهای کنفرانس چوبی به دو دسته کلی تقسیم می شوند :

  1. میزهای کنفرانس با پذیرایی
  2. میزهای کنفرانس بدون پذیرایی

که شما بر اساس شرکت و یا اداره خود آنها را انتخاب می کنید.

ابعاد میز کنفرانس

میز کنفرانس

تصور اکثر افراد از میز کنفرانس یک میز مستطیلی شکل بزرگ و طویل است. اما باید توجه داشت که شما می توانید بر اساس ابعاد مورد نظر خود این میزها را سفارش دهید.

برای مثال شما می توانید برای شرکت های کوچک از میز کنفرانس کوچک استفاده کنید؛ فقط فراموش نکنید که کاربری اصلی این میزها ، استفاده در جلسات و گفت و گوهای مهم شرکت ها است.
ابعاد این میزها باید به گونه ای باشد تا تمام افراد حاضر در جلسه در هر کجای میز که می نشینند به دیگر افراد تسلط و اشراف داشته باشند.
به طور کلی یک میز کنفرانس استاندارد باید طوری باشد که ارتباط را به خوبی بین افراد حاضر در جلسه برقرار کند.

استاندارد :

براساس استاندارد های جهانی طول میزهای کنفرانس از دو متر شروع می شود. در میزهای کنفرانس دایره ای ، قطر اهمیت دارد و حد اقل آن باید دو متر باشد.

ارتفاع این گونه میزها هم از اهمیت بالایی برخوردار است و باید متناسب با قامت یک فرد معمولی باشد.
ارتفاع زیاد باعث می شود افراد در هنگام پذیرایی با مشکل رو به رو شوند و ارتفاع کم هم باعث می شود تا مدعوین مهمانان هنگام سخنرانی ، خم شوند که هیچکدام ظاهر خوبی ندارد.
بر اساس سفارش مشتریانی که راضی بوده اند و البته استاندارد های جهانی ارتفاع 75 سانتی متر برای میزهای کنفرانس مناسب است.

جنس میز کنفرانس چوبی

میزهای کنفرانس باید طول عمر بالایی داشته باشند برای همین کیفیت این میزها ازظاهر آنها مهم تر است.
میزهای کنفرانس را باید از چوب هایی مرغوب و با کیفیت بسازند تا طول عمر آنها را تضمین کند. معمولاً در ساخت این میزها از روکش های مصنوعی استفاده می کنند تا استحکام بیشتری داشته باشند. چوب راش ، روس و ام دی اف از متریال های اصلی ساخت این میزها هستند.

رنگ میز کنفرانس

امروزه میزهای کنفرانس در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شوند. معمولاً رنگ میز کنفرانس را بر اساس نورپردازی اتاق کنفرانس انتخاب می کنند.
تضاد رنگی بین میز و نورپردازی فضای اتاق باعث جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی فضای این اتاق های می شود. اگر اتاق کنفرانس شما نور طبیعی نسبتاً زیادی دارد به سراغ میزهایی با رنگ تیره بروید و اگر فضای داخلی اتاق کنفرانس شما تیره است ، میزهایی با رنگ روشن را انتخاب کنید.

راهکارهای نگهداری از میز کنفرانس چوبی

میز کنفرانس

1.برای تمیز کردن این میزها بهتر است از دستمال های نرم و نمدار استفاده کنید. خیس شدن این میزها باعث می شود طول عمر آنها پایین بیاید. پس هنگام تمیزکاری حسابی حواستان را جمع کنید.
2.استفاده از محلول های سفید کننده صنعتی باعث آسیب به ساختار چوب می شود. هنگام تمیزکاری اصلاً به سراغ آن ها نروید.
3.اگر قسمتی از میز شما خراش سطحی برداشته بود با استفاده از پارافین های رنگی موجود در بازار آن را ترمیم کنید. هنگام خرید پارافین رنگی را انتخاب کنید که با رنگ میز شما یکی باشد.