وبلاگ

800-1-min

مزایا و معایب پارکت لمینت

مزایای پارکت لمینت آرتا
مزایا و معایب پارکت لمینت

پارکت لمینت ها با استفاده از شیارهایی که روی آن ها وجود دارد به صورت نر و ماده در یکدیگر چفت و قفل می شوند و هرچه سطح کاربری که لمینت در آن نصب می شود بیشتر باشد وزن کفپوش لمینت بیشتر شده و بر روی زمین بهتر نگهداری می شوند.

اما این نگرانی را نداشته باشید که در سطح کم نمی شود از کفپوش لمینت استفاده کرد خیر در سطح کم نیز آن به خوبی پاسخگو خواهد بود.

نصب پارکت لمینت آرتا

مزایای پارکت لمینت آرتا
مزایا و معایب پارکت لمینت

 

یکی از مزایای بسیار مهمی که پارکت لمینت دارد نصب آسان و بدون دردسر آن است در نصب کفپوش لمینت از چسب استفاده نمی شود و به کف و نوع کفپوش قبلی سازه صدمه ای وارد نمی کند.

به طور مثال اگر فرض کنیم کفپوش قبلی منزل یا محل کار سرامیک بوده به راحتی می توانیم از کفپوش پارکت لمینت استفاده کنیم و آن را نصب کنیم و در صورت تمایل بعدها دوباره کفپوش لمینت را جمع کنیم و از سرامیک درحالی که کاملا سالم است، استفاده کنیم و می توانیم همان لمینت را در جایی دیگر دوباره نصب و استفاده کنیم.

 

-پارکت لمینت ها تا حد زیادی عایق صدا، حرارت و برودت (گرما و سرما) هستند این ویژگی به دلیل فومی که زیر آن قبل از نصب پهن می شود به پارکت لمینت داده می شود و ویژگی بسیار مهمی می باشد.

-یکی دیگر از ویژگی های کفپوش لمینت سرعت نصب بالای آن است به فرض یک آپارتمان حدودا 100 متر ظرف یک تا دو روز پارکت لمینت آن نصب خواهد شد.

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مریم سالاری
مریم سالاری
2 ماه قبل

آیا از لمینت آرتا در تراس هم میتوان استفاده کرد؟

2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x